Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

ANGELIM AMARGOSO - 21x145 mm (délky od 2450 - do 6100 mm), drážkované/hladké

1 875 Kč / m² 1 549,59 Kč bez DPH
Skladem

Angelim Amargoso pochází z jižní Ameriky. Barva této dřeviny po montáži terasy je zpočátku zlatavě světlá s různými odstíny pruhování, během několika dní až týdnů vlivem přirozené slunečné UV oxidace, mění dřevo barvu do tmavě hnědo žluté až lehce načervenale-hnědé. Prkna z jedné strany drážkované a z druhé strany hladké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za 1  ANGELIM AMARGOSO včetně DPH.
Délky prken od 2450 - do 6100 mm.
Na základě Vámi provedené objednávky příslušného počtu m² Vám zašleme aktuální tabulku skladových zásob jednotlivých délek prken, ze kterých si vyberete.

- Tlouštka 21 mm
- Šířka 145 mm
- profil drážkovaný/hladký

ANGELIM AMARGOSO na našem e-shopu nabízíme ve 2 provedení:
TICO, což je profil hladký z obou stran.
Classic reeded, což je profil z jedné strany jemně drážkovaný a z druhé strany hladký.

Botanický název: Vatairea spp.
Původ: Jižní Amerika
Hmotnost: 750-800 kg/1m3
Třída odolnosti EN350: 3
Certifikace legálního původu: EUTR
Určení: exteriérová terasová prkna

Angelim Amargoso plně splňuje požadavek u zákazníku, kteří si přejí trvanlivý exoticky materiál, ale bez červeného povrchu jako má třeba Bangkirai, Bukit nebo červeno višňová Massaranduba. Nutno zamezit kontaktu s železnými předměty, brusnému prachu a střepy z hliníků, mědi, sazi a v neposlední řadě extraktu rašelin ve květináčích, případně také vytékání vody - musí se odvést přes odvodňovací kanálek v podstavci pod květináčem do dilatační spáry mezi prkna – jinak hrozí oxidace dřeva a následně tvorba černých skvrn, které se obtížně odstraňují.

Možnost osobního odběru v Areálu Osiv Boršov nad Vltavou, Průmyslová 245 nebo zboží posíláme po celé České republice. O víkendu volejte 723 908 469.