Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Návštěva výroby spárovky Hevea v Malajsii

Pojďte se s námi podívat přímo do Malajsie, kde se vyrábí plnohodnotná alternativa pro dubovou spárovku - spárovka Hevea!

Naše firma WOODS s.r.o. je dlouhodobým a stabilním dovozcem spárovky Hevea do České republiky. Zboží zavážíme po celé České republice a také na Slovensko. Disponujeme pravidelnou zásobou přesahující 80m3. Zásobujeme truhlářské dílny, stolaře, schodaře, výrobce kuchyňských linek i koncové zákazníky. Spárovku dovážíme na český i slovenský trh v nejfrekventovanějších rozměrech, což je 20 mm, 28 mm a 40 mm a délkách od 1000 mm do 5000 mm: https://www.sparovka-hevea.cz/sparovka-hevea/

Zpět ale k našim dodavatelům. Naši dodavatelé spárovky Hevea jsou z Malajsie a naše firma je pravidelně navštěvuje. V tomto roce se návštěva výroby dodavatelů uskutečnila v březnu 2023. Ve výrobě jsme strávili opět několik dní, tak jako vždy. Dohlédli jsme na zpracování, pravidla a postupy výroby, ale hlavně na jednotnou kvalitu. Na kvalitě zboží, které prodáváme si zakládáme. Naši dodavatelé v Malajsii nás i letos mile potěšili a ve všech kontrolách obstáli skvěle. Přesvědčili jsme se, že neustále drží jednotnou kvalitu výroby. Proto nyní víme, že Vám našim zákazníkům, prodáváme opravdu kvalitní spárovku a navíc za skvělé ceny!

Zde se můžete podívat na několik fotografií, které jsme ve výrobě v Malajsii pořídili.