Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Rustikální spárovka Hevea

Preferujete „rustikální“ styl? Tak právě pro Vás jsou určeny Spárovky Hevea Cinkované, rustikálního vzhledu. Pojmenováním „cink“ je myšleno nastavované spárování desek Hevea. Jde o napojované kratší lamely s nekonečným vlysem. V detailu produktu rustikální spárovky Hevea na našem e-shopu naleznete fotografie, jak přesně vypadá pohledová strana desky. Pohledová strana rustikální u desek Hevea může být jaderná s menšími defekty, ale bez výraznějších vad. Spárovky jsou lepené dřevěné desky (polotovary) používané k výrobě dřevěných schodišť, nábytku a dalších truhlářských výrobků. Fantazii se meze nekladou.

Rustikální spárovka Hevea je dřevina vyrobená přímo z přírodního kaučuku a je charakteristická svým rustikálním vzhledem. Originální design je vytvořen díky nepravidelnému uspořádání a velikosti dírek v kaučukové vrstvě. Nábytek, schody, stoly, kuchyňské linky či jiné výrobky z rustikální Hevey skvěle zapadnou jak do tradičních domácností, tak i do velmi moderních nových rodinných domů. Vyjímečnou spárovku Heveu využívají díky jejím výhodám a vlastnostem také iteriérový designéři při realizacích luxusních projektů.

Rustikální spárovka Hevea má výborné vlastnosti. O jaké jde?

Jednou z hlavních výhod rustikální spárovky Hevea je její vysoká odolnost vůči opotřebení. Kaučukový materiál je mimořádně odolný a pružný. To znamená, že veškeré výrobky a nábytek vyrobený z rustikální spárovky Hevea bude velmi dobře odolávat opotřebení a poškození po mnoho let. To také z rustikální spárovky dělá kvalitní a dlouhodobou investici právě do Vašeho domova. Tvrdost dřeva zaručuje jeho maximální odolnost proti mechanickému poškození i při větších zátěžích.

U vysoké odolnosti ještě zůstaneme. Rustikální spárovka Hevea je také odolná proti plísním, houbám a bakteriím, které obvykle narušují strukturu materiálu a přispívají tak ke snížení jeho životnosti. Je také stabilní, tudíž nedochází k objemovým změnám vznikajícím v důsledku teplotních změn.

Další výhodou rustikální spárovky Hevea je její rustikální vzhled, kterému jsme se již věnovali výše v tomto článku. Stojí za to ale ještě zmínit podlahy vyrobené z rustikální spárovky Hevea. Tento design podlahy připomíná tradiční dřevěné podlahy, které se používaly dříve v minulosti. Proto se podlahy z rustikální spárovky hodí i do nově zrekonstruovaných chat či chalup nebo do moderních interiérů založených na luxusním vzhledu s duchem kvalitního masivního dřeva a s kouskem originality!

Výhoda mnoha odstínů rustikálního designu spárovky Hevea. Rustikální spárovka Hevea je k dispozici v mnoha barevných odstínech. Využít ji můžete jako přírodní světlou dřevinu, ale také s jakýmkoliv nátěrem. Nátěry s kombinací oleje a vosku můžete také zakoupit na našem e-shopu. Oblíbené jsou bezbarvé varianty olejů a to tedy od přírodního kaučukového nátěru, až po mnoho různých druhů odstínů hnědé, šedé i černé. Díky této pestrosti barev a textur může být rustikální spárovka Hevea použita v různých interiérech, od moderních až po tradiční.

Další výhodou rustikální spárovky Hevea je snadná údržba a hygieničnost. Výrobky z rustikální spárovky se velmi dobře udržují čisté, a proto je tato dřevina vhodná i pro prostředí, kde je důležitá hygiena, jako jsou například koupelny a kuchyně. V koupelně vypadá rustikální spárovka skvěle například jako deska pod umyvadlo a v kuchyni nejlépe vyzní jako kuchyňská linka nebo kuchyňská deska. Rustikální spárovka Hevea také neuchovává prach ani roztoče, což z ní dělá ideální volbu pro lidi s alergiemi.

Dobrá zpracovatelnost je další skvělá výhoda Hevey. Materiál je variabilní, lze jej ohýbat, snadno řezat, hoblovat a jinak zpracovávat bez obtíží se zachováním jeho vlastností. Výsledný povrch je hladký a lze na něm provádět jakékoliv povrchové úpravy jako je moření, barvení, lakování apod. Široké využití Pro své vlastnosti je dřevo Hevea brasiliensis velmi oblíbené v mnoha odvětvích. Lze jej využít na výrobu nábytku, podlah, schodišť, doplňků do bytu, luxusních kuchyňských linek, dveří a spoustu dalších výrobků splňujících i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Obrovskou výhodou rustikální spárovky Hevea jsou její nízké pořizovací náklady. I když má dřevo Hevea brasiliensis velmi podobné vlastnosti jako oblíbený dub, jeho pořizovací cena je téměř o polovinu nižší. Pokud Heveu namoříte např. lakem či olejem, od dubu nebude k rozeznání, tvrdost je stejná jako u dubu, ale za dřevinu Hevea zaplatíte o polovinuý méně! Což se vyplatí.

https://www.sparovka-hevea.cz/sparovky-cinkovane---rustikalni/