Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Sibiřský modřín - terasová prkna

Terasová prkna ze sibiřského modřínu - to je přírodní krása a vysoká kvalita!

Terasová prkna jsou nejen praktickým a esteticky příjemným řešením pro venkovní prostory, ale také představují důležitý prvek, který ovlivňuje celkový vzhled a kvalitu terasy. Jedním z nejvyhledávanějších materiálů pro terasová prkna je sibiřský modřín, který nabízí výjimečnou kombinaci přírodní krásy a vysoké kvality.

Sibiřský modřín je tvrdý, odolný a trvanlivý dřevní druh, který se nachází v severních oblastech Sibiře a Dálného východu. Jeho výjimečné vlastnosti ho činí ideálním materiálem pro terasová prkna. Jednou z nejvýraznějších vlastností sibiřského modřínu je jeho přirozená odolnost proti hnilobě, díky obsahu přírodních olejů a pryskyřic v dřevě. To znamená, že terasová prkna vyrobená ze sibiřského modřínu jsou odolná vůči vlhkosti, hnilobě a škůdcům, a vykazují dlouhou životnost i při venkovním použití. Kvalita terasových prken ze sibiřského modřínu je obvykle vyšší než u mnoha jiných druhů dřeva používaných pro terasy a venkovní podlahy. Protože sibiřský modřín roste pomalu a je náchylný k různým vlivům prostředí, prkna vyrobená z této dřeviny jsou většinou hustší a tvrdší než prkna vyrobená z jiných druhů dřeva.

Jedním z důležitých aspektů terasových prken je jejich povrchová úprava. Existují hladká a drážkovaná prkna ze sibiřského modřínu, která se liší ve svých vlastnostech a vzhledu. Hladká prkna poskytují elegantní a rovnoměrný povrch, který je příjemný na dotek. Jsou vhodná pro terasy s estetickým zaměřením a pro ty, kteří upřednostňují hladký povrch pro chůzi. Na druhou stranu, drážkovaná prkna mají na povrchu vytvořené drážky, které zajišťují lepší odvod vody a zabraňují uklouznutí. Jsou ideální pro terasy, které vyžadují vyšší bezpečnost a odolnost proti sklouznutí, například v blízkosti bazénu nebo ve vlhkých klimatických podmínkách.

Na našem e-shopu nabízíme hladká i drážkovaná terasová prkna ze sibiřského modřínu:

1) Terasová prkna ze sibiřského modřínu, kvalita TOP V - HLADKÁ

Jde o kvalitní terasová prkna ze sibiřského modřínu o rozměru: 24x143x4000mm. Šíře 143 mm a tloušťka 24 mm. Maximální délka prkna 4 metry. Povrchová úprava - hladké. Sibiřský modřín se od evropského modřínu liší větší hustotou dřeva. Má také jiné zbarvení a je odolnější a houževnatější. Velmi vysoká kvalita, kvalita TOP V, minimální sukovatost, 70 % A, 30 % AB. Původ Německo.

2) Terasová prkna ze sibiřského modřínu, kvalita wegh top - DRÁŽKA

Jde o kvalitní terasová prkna ze sibiřského modřínu o rozměru 24x143x4000mm. Šíře 143 mm a tloušťka 24 mm. Maximální délka prkna 4 metry. Povrchová úprava - drážkované. Sibiřský modřín se od evropského modřínu liší větší hustotou dřeva. Má také jiné zbarvení a je odolnější a houževnatější. Velmi vysoká kvalita, wegh top, TOP V, minimální sukovatost, 70 % A, 30 % AB. Původ Německo.

Pokud plánujete ralizaci nové terasy ze sibiřského modřínu, můžete si terasová prkna objednat z pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu:https://www.sparovka-hevea.cz/sibirsky-modrin/

K terasovým prknům ze sibiřského modřínu na našem e-shopu nabízíme také hranoly ze sibiřského modřínu a nerezové terasové vruty. A pokud se Vám líbí rodinné domy, které jsou obloženy dřevem - nabízíme i fasádní obkladové palubky RHOMBUS ze sibiřského modřínu. Zajistíte tim nejen krásný, moderní vzhled Vašeho domu, ale i ochranu domu proti vnějším vlivům.

Objednané zboží posíláme po celé České republice a na dopravě si neúčtujeme marži. Vždy hledáme nejvhodnější řešení, jak Vám zboží dopravit na požadovanou adresu. V objednávce zvolte telefonické nacenění dopravy. Cenu dopravy rozpočítáváme mezi jednotlivé zákazníky, tak aby byla i pro Vás, co nejnižší. Další možností je osobní odběr v Areálu Osiv - Boršov nad Vltavou, Průmyslová 245. V případě potřeb (i o víkendu) volejte: 723 908 469.

https://www.sparovka-hevea.cz/sibirsky-modrin/