Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

CUMARU - 21x145 mm (délky od 2440 - do 6100 mm), hladké

2 824 Kč / m² 2 333,88 Kč bez DPH
Skladem

Malebné, elegantní, dokonale kvalitní exotické dřevo s vysokou životností Cumaru (čtěte kumaru) je známé také jako brazilský teak či zlatý teak. Cumaru prkna bohatá na přírodní oleje jsou v Evropě novinkou, pro svůj optimální poměr stability, životnosti, ceny a tvrdosti se ale brzy proslaví. S mimořádnou hustotou 1070 kg/m3 se jedná o neuvěřitelně odolné dřevo, které vzdoruje opotřebení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za 1 CUMARU včetně DPH.
Délky prken od 2440 - do 6100 mm.
Na základě Vámi provedené objednávky příslušného počtu m² Vám zašleme aktuální tabulku skladových zásob jednotlivých délek prken, ze kterých si vyberete.

- Tlouštka 21 mm
- Šířka 145 mm

Cumaru nabízíme v provedení TICO, což je profil hladký z obou stran.

Dřevina Cumaru je světlá, typická je pro ni kombinace barev žluté, červené a hnědé s nádherným voskovým nádechem a vůní vanilky. Brazilský teak je levnější alternativou k dražším dřevinám jako Teak či IPE. Prkna mohou být extra dlouhá až 6,1 metru s vysokou životností až 50 let. Nabízíme oboustranně HLADKÁ a odolná Cumaru prkna, která se budou perfektně hodit pro rodiče malých dětí i majitele domácích mazlíčků, neboť díky tvrdosti tohoto exotického dřeva perfektně odolávají škrábancům.

Cumaru se využívá zejména na terasy, fasády, balkony, na zahradu či k bazénům, dokonale vypadá z tohoto materiálu také podlaha. Často bývá materiál zvažován při montážních pracích, esteticky půvabné jsou z něj také květináče, zahradní truhlíky, lavičky a jiný nábytek.

Možnost osobního odběru v Areálu Osiv Boršov nad Vltavou, Průmyslová 245 nebo zboží posíláme po celé České republice. O víkendu volejte 723 908 469.