Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

C/C (Rustik) - Schodnice/nášlapy CINK Hevea 40x300x1200 mm

853 Kč / ks 704,96 Kč bez DPH
Skladem (100 ks)

Schodnice/nášlapy z masivního tropického dřeva Hevea. Rozměr: 40x300x1200 mm (tloušťka x šířka x délka), kvalita C/C Rustikální. Akční cena 705 Kč bez DPH/ks! Délkově napojovaná CINK spojení.

Cena za m2 1958 Kč bez DPH / 2369 Kč s DPH
Cena za 1 ks 705 Kč bez DPH / 853 Kč s DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schodnice/nášlapy CINK Hevea 40x300x1200 mm, kvalita C/C Rustik.

Akční cena! 705 Kč bez DPH / 853 Kč s DPH.
Uvedená cena je za 1 ks schodnice/ nášlapu.
Cena za m2 1958 Kč bez DPH / 2369 Kč s DPH.

Parametry

Materiál: Spárovka Hevea
Tloušťka: 40 mm
Šířka: 300 mm
Délka: 1200 mm

Kvalita: C/C Rustikální
Spojení: CINK

Lepení lamel: Podélné
Lepidlo: D4
Broušení: Busný papír zrno 240
Oblast využití: Interiér
Povrchová úprava: Neošetřené
Provedení hran: Ukončené k opracování
Tvrdost: 98,4 mPa
Průměrná hustota: 595 kg/m3
Vlhkost: 10 ± 2 %

Specifikace

Naše Schodnice/nášlapy Hevea jsou připraveny pro snadnou realizaci Vašeho nového schodiště. Poskytnou Vám maximální pohodlí a bezpečnost při každém kroku. Jsou vyrobené metodou lepení lamel D4 lepidlem a broušeny brusným papírem, zrno 240. Schodnice/nášlapy Hevea jsou vhodné do každého interiéru, případně do venkovních zakrytých prostor. Instalace schodových nášlapů Hevea je jednoduchá a rychlá, bez nutnosti použití speciálního nářadí. Navíc jsou Schodnice/nášlapy Hevea velmi odolné a snadno se čistí, což z nich dělá ideální volbu pro každý domov či komerční prostor. Schodnice/nášlapy Hevea v kvalitě C/C jsou v rustikálním vzhledu. Mají krásně prokreslenou strukturu dřeva a na jejich povrchu je povolena mírná sukovatost. Věříme, že Vám schodové nášlapy Hevea budou sloužit dlouhá léta, protože exotická dřevina Hevea je sama o sobě velmi odolný materiál, který velmi dobře odolává opotřebení a zajišťuje dlouhodobou spolehlivost. Objednejte si Schodnice/nášlapy Hevea ještě dnes a vytvoře si bezpečné a stylové schodiště u Vás doma.

Dřevina Hevea

Světlá tropická dřevina hevea brasiliensis (neboli kaučukovník brazilský) pochází původem z Amazonského pralesa, v dnešní době je ovšem díky svým unikátním vlastnostem rozšířena do oblastí střední Ameriky, jihovýchodní Asie, střední Afriky i Evropy. Technickými vlastnostmi je dřevo hevea brasiliensis velmi podobné dubu, který je jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších materiálů pro výrobu kvalitního nábytku, podlah a schodišť. Z toho důvodu dostala dřevina i svůj alternativní název – malajský dub. Dřevo je vysoce odolné proti plísním, houbám a bakteriím, které obvykle narušují strukturu materiálu a přispívají tak ke snížení jeho životnosti. Je také stabilní, tudíž nedochází k objemovým změnám vznikajícím v důsledku teplotních změn. Tvrdost dřeva zaručuje také jeho odolnost proti mechanickému poškození při větších zátěžích. I když má dřevo hevea brasiliensis velmi podobné vlastnosti jako oblíbený dub, jeho pořizovací cena je téměř o polovinu nižší. Materiál je variabilní, lze jej ohýbat, snadno řezat, hoblovat a jinak zpracovávat bez obtíží se zachováním jeho vlastností. Výsledný povrch je hladký a lze na něm provádět jakékoliv povrchové úpravy jako je moření, barvení, lakování apod.