Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

TEAK - 19x95 mm (délky od 1700 - do 2200 mm), hladké

4 723 Kč / m² 3 903,31 Kč bez DPH
Skladem

Teak pochází z Barmy a roste také v Indii, Thajsku, Indonésii a Jávě. Většina teakových stromů dorůstá do průměrné výšky 9-11m s kmenem o průměru 1 - 1,5m. Teakové dřevo se pyšní medově až čokoládově hnědou barvou s pravidelnou kresbou bez výrazných přechodů barev a nevzhledných bílých míst. Díky svým jedinečným vlastnostem a elegantnímu vzhledu se teakové dřevo těší velké oblibě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za 1 TEAK včetně DPH.
Délky prken od 1700 - do 2200 mm.
Na základě Vámi provedené objednávky příslušného počtu m² Vám zašleme aktuální tabulku skladových zásob jednotlivých délek prken, ze kterých si vyberete.

- Tlouštka 19 mm
- Šířka 95 mm

Teak nabízíme v provedení TICO, což je profil hladký z obou stran.

Teak je jedno z nejcennějších, nejtrvanlivějších a nejodolnějších dřev světa. Teakové dřevo středně těžké, dekorativní, odolné proti houbám, hmyzu, kyselinám, trvanlivé ve slané vodě, mokrém prostředí, ve styku se zemí. Nízké sesychání při změnách vlhkosti tvarově stabilní, nepropustné pro vodu vysoké mechanické pevnosti, zejména v tlaku a ohybu, dřevo pružné, středně houževnaté. Teakové dřevo obsahuje olejnaté pryskyřice, na povrchu mastné.

Teakové dřevo se pyšní medově až čokoládově hnědou barvou s pravidelnou kresbou bez výrazných přechodů barev a nevzhledných bílých míst. Díky svým jedinečným vlastnostem a elegantnímu vzhledu se teakové dřevo těší velké oblibě.

Teak sám o sobě je velmi pevný a tvrdý a přesto vláčný. Dřevo má totiž vysoký obsah přírodních olejů s antimykotickými a antialergenními vlastnostmi. Ty zabraňují navlhnutí a následnému poškození.

Teak také snadno odolává dřevokazným škůdcům, například termitům. Dřevo zůstává konzistentní za každého stavu počasí - sluneční záření, náhlé změny teplot, silný déšť, vítr, sníh, mráz.

Teak je vhodný především na terasy, ale také se teakové dřevo používá mimo jiné pro výrobu lodí, venkovního nábytku a pergol.

Možnost osobního odběru v Areálu Osiv Boršov nad Vltavou, Průmyslová 245 nebo zboží posíláme po celé České republice. O víkendu volejte 723 908 469.