Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Masivní hranoly Hevea

V dnešním článku se zaměříme na téma "Masivní hranoly Hevea". Jde o všestranné, tvrdé a kvalitní dřevo s mnoha využitími.

Dřevo Hevea, často známé také jako Malajský dub či Kaučukovník, se stává stále populárnějším materiálem ve stavebnictví, truhlářství, nábytkářství a dekorativních odvětvích. Pochází ze stromu Hevea brasiliensis, který je původem z tropických oblastí Jižní Ameriky, ale dnes je rozšířen do mnoha částí světa, včetně Asie. Dřevo Hevea se vyznačuje vynikající pevností, tvrdostí, odolností a nádherným estetickým vzhledem. Je známé svou jedinečnou texturou a pestrou paletou hnědých až žlutohnědých odstínů, které mohou vytvářet krásné a přírodní povrchy. Světlé exotické dřevo se svými vlastnostmi a vzhledem podobá dubu, přitom je téměř o polovinu levnější. Obecně je dřevina Hevea využívána na výrobu masivních dřevěných schodišť, stolů, kuchyňských desek, venkovních kuchyní, desek pod umyvadla do koupelny, polic, pracovních ponků a všech druhů interiérového nábytku.

Masivní hranoly Hevea mají také širokou škálu využití, především v truhlářství, nábytkářství a jako konstrukční prvky. Masivní hralony Hevea, které nabízíme na našem e-shopu, jsou určené do interiéru, ale po správném ošetření se dají použít i v exteriéru. Hranoly Hevea jsou vhodné k výrobě stolových nohou, židlí, zábradlí, stropních podhledů, prvků z masivu v bytovém designu, dřevěných konstrukcí a rámů. V porovnání s čerstvě nařezaným nesušeným řezivem se hranoly z masivu Hevea nekroutí a riziko vzniku výsušných trhlin je prakticky nulové. Hranoly Hevea doporučujeme ošetřit - natřít tvrdým voskovým olejem "Osmo".

Hranoly Hevea jsou známé svou vysokou kvalitou. Dřevo je tvrdé, odolné vůči poškození a má dlouhou životnost. Kvalita dřeva je ovlivněna nejen genetickými vlastnostmi stromu, ale také správnou těžbou a sušením. Správná úprava a ošetření dřeva Hevea zajišťují jeho stabilitu a odolnost proti vlhkosti a škůdcům. Jedinečná textura dřeviny Hevea přidává do interiéru přírodní, originální a teplý vzhled.

Na našem e-shopu nabízíme různé rozměry hranolů Hevea:

1) Masivní hranol Hevea 80x80x2200 mm, kvalita AB
2) Masivní hranol Hevea 100x100x2200 mm, kvalita AB
3) Masivní hranol Hevea 120x120x2200 mm, kvalita AB

Hranoly Hevea je při výrobě interiérového nábytku vhodné kombinovat s dřevem Hevea - desky spárovky Hevea, které v široké nabídce různých rozměrů najdete také na našem e-shopu. Spárovka Hevea je lepená deska z masivního tropického dřeva Hevea, která je napojovaná CINK. Na našem e-shopu si můžete vybrat Spárovku Hevea cinkovanou, kvalitu A/B nebo originální Spárovku Hevea cinkovanou - rustikální.

https://www.sparovka-hevea.cz/sparovka-hevea/