Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Terasa na léto z WPC terasových prken

Jaká podlaha bude na terase venku krásně vypadat a odolá větru, dešti, kroupám a dalším povětrnostním i jiným vlivům řadu let? Posledních pár let, je hitem na trhu = materiál WPC. Tento WPC materiál je ze 60% dřevní hmota, 30% HDPE (High Density PolyEthylen), 10% plniva, pojiva a stabilizace barvy. Na našem e-shopu seženete ještě kvalitnější HPC terasová prkna (High-Performance Composite) pod názvem WPC. Název WPC zachováváme pro Vás, naše zákazníky, abyste měli důvěru v pojem, který znáte. WPC terasová prkna jsou předchůdci HPC terasových prken. HPC terasová prkna přinášejí revoluci v oblasti kvality a výkonu. Jsou vyrobená z vysoce kvalitního kompozitního materiálu, který kombinuje dřevo a plast. Hlavním rozdílem mezi HPC a WPC prkny je použití vysoce kvalitních komponentů a technologicky pokročilých výrobních postupů. HPC prkna jsou odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření, hnilobě a plísním. Díky své vyšší hustotě jsou také odolnější vůči poškrábání a otěru. To znamená, že HPC terasová prkna si udržují svůj původní vzhled a kvalitu po mnoho let bez potřeby časté údržby nebo nátěrů.

Terasa z WPC terasových prken vypadá krásně a má řadu výhod! Pokud máte děti, nemusíte se bát třísek. Pokud na terase z WPC terasových prken něco rozlijete, jen to setřete, do podlahy se tekutiny nevsakují = nulová nasákavost a tím výhody materiálu zdaleka nekončí. WPC terasová prkna jsou UV stabilní, nemění barvu, vzhled ani strukturu po mnoho let, mají velmi dlouhou životnost ve srovnání se dřevem, jsou odolné proti plísním, houbám, hnilobě a hmyzu. Jde o absolutně bezúdržbový materiál.

WPC terasová prkna a instalace? Terasu z WPC terasových prknen smontujete velmi snadno a rychle. Pracuje se s nimi stejně jako se dřevem. Na řezání prken nepotřebujete jiné nástroje, než ty, se kterými snadno zpracujete dřevěná prkna. Na rošt z nosníků připevňujete jednotlivá prkna klipy s vruty. Pokud máte nerovný terén, můžete využít výškově nastavitelné rektifikační terče pod nosníky. Celou podlahu pak po viditelných okrajích dekorativně přikryjete zakončovací hranou. Práce s pokládkou je maximálně na pár hodin, v závislosti na ploše terasy a odměnou Vám bude krásná odolná podlaha.

Smontovaná terasa z WPC terasových prken pak vypadá jako z dřevěných prken. O terasu se nemusíte vůbec starat. Snadno ji očistíte proudem vody. Prkna jsou odolná UV záření, škůdci se do nich nepustí, nesesychají, neplesniví, barva je stále stejná. Materiál je nezávadný. Šetrný k přírodě. Povrch prken je protiskluzový i za mokra! Prkna nepraskají a odolají větru, dešti, sněhu, kroupám, vydrží desítky let.

WPC materiál můžete využít i jinak, než jen na podlahy teras. Z WPC terasových prken je možné vyrobit venkovní nábytek, využít je na podlahy v okolí bazénů, na chodníčky či záhony atd. Také je můžete využít jako ploty nebo obklady stěn, či bednění.

Pokud si nejste jistí, jaká barva je pro Vás ta pravá, kontaktujte nás na e-mail: obchod@sparovka-hevea.cz, pošleme Vám vzorek na ukázku. WPC prkna, hranoly, klipy, vruty i lišty = veškerý montážní materiál nabízíme také. Vše můžete jednoduše objednat na našem e-shopu: https://www.sparovka-hevea.cz/wpc-terasova-prkna/ nebo volejte Tel.: 723908469.