Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

MASSARANDUBA - 21x145 mm (délky od 1830 - do 6100 mm), drážkované/hladké

1 699 Kč / m² 1 404,13 Kč bez DPH
Skladem

Massaranduba je velice tvrdá a těžká dřevina s vysokou odolností a trvanlivostí. Celosvětově známé dřevo, které se používá především na venkovní terasy. Její zbarvení je do červeno-hnědé barvy. Barevné rozdíly na jednotlivých prknech jsou přirozené. Původ massaranduby je z Jižní a Střední Ameriky. Prkna jsou z jedné strany drážkované a z druhé strany hladké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je za 1  MASSARANDUBA včetně DPH.
Délky prken od 1830 - do 6100 mm.
Na základě Vámi provedené objednávky příslušného počtu m² Vám zašleme aktuální tabulku skladových zásob jednotlivých délek prken, ze kterých si vyberete.

- Tlouštka 21 mm
- Šířka 145 mm
- profil drážkovaný/hladký

Massaranduba je velice tvrdá a těžká dřevina s vysokou odolností a trvanlivostí.

Celosvětově známé dřevo, které se používá na venkovní terasové palubky. Massaranduba má nižsí cenu než například dřevina Merbau. Charakteristcké pro dřevinu Massaranduba je pnutí, rozpraskávání a kroutivost palubek. Přesto se jedná o kvalitnější dřevo, než je třeba Bangkirai. Vyplavování barviva je v menší míře než u Merbau a IPE. Jedná se o cenově výhodnější dřevo na venkovní teasy.

Hmotnost 1000- 1200 kg/m3.

Odolnost:

Vysoká tvrdost, dlouhá životnost bez nutnosti chemického ošetření.

Zbarvení:

Tmavě červená, červeno-hnědá barva. Barevné rozdíly na jednotlivých prknech jsou přirozené. Dřevo na vzduchu rychleji tmavne a časem mění barvu na šedo stříbrnou. Tato doba je závislá na způsobu ošetřování a vystavení povětrnostním vlivům.

Ošetřovíní terasy:

Na ošetřování ploch doporučujeme používat olej na venkovní terasy.

Možnost osobního odběru v Areálu Osiv Boršov nad Vltavou, Průmyslová 245 nebo zboží posíláme po celé České republice. O víkendu volejte 723 908 469.