Nejnižší cena spárovky Hevea v ČR, od 33.900 Kč / m3. Stálá skladová zásoba přes 100 m3, pravidelné závozy po celé ČR a na Slovensko.

Nejlevnější Malajský dub Hevea v ČR

Tvrdý masiv - Malajský dub Hevea nabízíme za nejnižší ceny v ČR! Alternativa k dubu evropskému!

Malajský dub, známý také jako Hevea brasiliensis, Spárovka Hevea, kaučukovník či gumovník, je jedním z nejvyhledávanějších druhů dřeva díky své všestrannosti a ekologickým vlastnostem. Toto dřevo je původem z Amazonského pralesa z Jižní Ameriky. V současné době je rozšířeno do Malajsie a dalších částí jihovýchodní Asie. V České republice si získává stále větší oblibu, a to nejen díky své kvalitě, tvrdosti a odolnosti, ale také kvůli cenové přijatelnosti. Technickými vlastnostmi je dřevo Hevea brasiliensis velmi podobné dubu, který je jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších materiálů pro výrobu kvalitního nábytku. Z toho důvodu dostala dřevina i svůj alternativní název – Malajský dub.

Vlastnosti a využití Malajského Dubu Hevea

Hevea brasiliensis je známý především díky produkci přírodního latexu, který se používá při výrobě gumy. Po skončení své životnosti na plantážích, kdy už strom neprodukuje dostatek latexu, je dřevo využíváno jako kvalitní materiál pro výrobu nábytku, stolů, schodů, postelí, kuchyní, kuchyňských a pracovních desek, ponků, parapetů, podlah a dalších dřevěných výrobků.

Mezi hlavní výhody tohoto dřeva patří:

  1. Ekologická udržitelnost: Stromy jsou využívány až do konce své životnosti, což minimalizuje plýtvání.
  2. Vysoká tvrdost a odolnost: Dřevo je velmi pevné a odolné vůči opotřebení.
  3. Estetický vzhled: Má přirozeně světlou barvu, která se snadno upravuje a barví podle potřeby.
  4. Finanční dostupnost: Dřevo Hevea je alternativou pro dub a na našem e-shopu ho seženete za 1/2 ceny dubu evropského!
  5. Snadná údržba a zpracování: Spárovka Hevea je velmi přívětivá k práci. Její hladká povrchová úprava umožňuje snadné zpracování a tvarování podle potřeb výroby. Navíc, pokud jde o údržbu, je méně náročná než některé jiné druhy dřeva. Dřevina Spárovka Hevea je vhodná jak do interiéru, tak i do exteriéru. Je vhodnou volbou i např. pro venkovní kuchyně.

Kde nakoupit nejlevnější Malajský dub Hevea v ČR?

Při hledání nejlevnějšího malajského dubu Hevea v České republice je důležité zvážit několik faktorů: kvalitu dřeva, cenu a spolehlivost dodavatele. Jedoznačně nejnižší ceny může nabízet pouze přímý dovozce Spárovky Hevea do ČR a tím jsme my, společnost WOODS s.r.o. Pokud tedy sháníte Malajský dub Hevea pro výrobu, kontaktujte přímo nás nebo si dřevo rovnou objednejte na našem e-shopu: www.sparovka-hevea.cz/sparovka-hevea/ 

Specializujeme se na dovoz Malajského dubu Hevea a v rámci ČR zásobujeme dřevoprodeje a ostatní menší i větší prodejce/ prodejny/ velkoobchody/ Vás, koncové zákazníky/ truhláře a truhlářské dílny. U nás tedy máte jistotu nejnižší ceny a nejvyšší kvality Spárovky Hevea. Navíc nabízíme možnost vlastní dopravy, co je nejlevnější způsob jak dopravit těžké desky Spárovky Hevea až k Vám domů. Využíváme vlastní dodávky a ceny dopravy jsme tak stlačili na minimum. Také nabízíme zdarma sobní odběr. Pro ty z Vás, kteří mají možnost využití vlastního přívěsu či dodávky, nabízíme možnost osobního odběru dřeva u nás na skladě v Boršově nad Vltavou. Výhodou je možnost osobního odběru v týdnu, ale i o víkendu, vždy po telefonické dohodě: 723908469.

Malajský dub Hevea je výbornou volbou díky své odolnosti, estetice a udržitelnosti.